Historia

Nasze przedszkole istnieje od 1981r. Opiekę nad dziećmi sprawował 21-osobowy zespół pracowników pod czułym i sprawnym nadzorem

p. dyr. Aliny Żelazko.

Przedszkolem od sierpnia 1991r. kierowała Alicja Karczewska.

W celu zmniejszenia ilości dzieci w poszczególnych grupach w 1996 roku placówka została przekształcona w przedszkole 5-oddziałowe.

Od września 2009r. w naszym przedszkolu utworzono szósty oddział. Wszystkim grupom nadaliśmy nazwy i od początku roku szkolnego  dzieci bawią się w salach : ,,Pszczółki", ,,Mrówki", ,,Żaby", ,,Wieloryby", ,,Żyrafy" i ,,Koty".

Od 2001r. przedszkole nosi nazwę „Grymuś”

( od słów: gry muzyka, śpiew).

1 września 2004r. w drodze konkursu stanowisko dyrektora objęła mgr Małgorzata Olszowa.

W 2006r. uroczyście obchodziliśmy 25 – lecie działalności naszego przedszkola.

1 września 2015r. w drodze konkursu stanowisko dyrektora objęła mgr Dominika Kudlicka.