UWAGA RODZICE!!!

06.04.2020r. o godzinie 10.00 zostaną wywieszone listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. Osoby, które korzystały z systemu FORMICO będą mogły poprzez zalogowanie się do systemu sprawdzić wyniki rekrutacji.

Rodzice dzieci, które ZAKWALIFIKUJĄ się do przedszkola muszą potwierdzić wolę przyjęcia do placówki.

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do placówki, do której zostało zakwalifikowane rodzic może i powinien złożyć w następujący sposób:

1/ potwierdzenie woli za pomocą programu rekrutacyjnego FORMICO (zalecane)

2/ wydrukowane i podpisane przez rodzica potwierdzenie woli może być złożone bezpośrednio w placówce w godzinach pracy

3/ wydrukowane i podpisane przez rodzice potwierdzenie woli, zeskanowane i przesłane e-meilem na adres internetowy placówki

Potwierdzenia woli przyjęcia można dokonać od 06.04.2020r. od godziny 10.00 do 10.04.2020r. do godziny 15.00

REKRUTACJA W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 DO PRZEDSZKOLI I KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją dotyczącą zamknięcia szkół i przedszkoli w terminie od 16 do 25 marca 2020 roku uprzejmie informujemy, że terminy rekrutacji w roku szkolnym 2020/2021 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowychoraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Otwock pozostają bez zmian, natomiast dokumenty  rekrutacyjne należy składać w placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Otwock w godzinach 7:00-10:00.

Aby wypełnić wniosek do przedszkola kliknij TUTAJ

Zarządzenie prezydenta i harmonogram rekrutacji

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego