Rodzina 3 +

Program Rodzina 3+ skierowany jest do rodzin posiadających trójkę bądź więcej dzieci w wieku do 18 roku życia bądź do 25 roku życia - w przypadku gdy dziecko uczy się lub studiuje, a także do rodzin zastępczych oraz rodzinnych domów dziecka. By móc skorzystać z projektu Rodzina 3+ należy złożyć wniosek o "Kartę Rodziny 3+", która wydawana jest przez Prezydenta Miasta Otwocka. Karta obowiązuje przez rok od daty wydania. Wnioski należy składać w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Otwocka  - ul. Armii Krajowej 5, bud. "B" na parterze. Formularze dostępne są w BOM Urzędu Miasta bądź w formie elektronicznej (poniżej).

W ramach projektu Rodzina 3+ dla dzieci posiadających Kartę obowiązują m.in. następujące ulgi:

• dopłata w wysokości 50% do dziennej opłaty za wyżywienie w szkołach i przedszkolach, dla których organem prowadzącym jest Miasto Otwock z zastrzeżeniem osób, które objete są inną formą dożywiania lub które spełniają kryteria do objęcia nią.

Drodzy Rodzice!
Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 października wchodzi w życie Uchwała nr XVI/156/19 Rady Miasta Otwocka z dnia 13.08.2019r. w sprawie Programu Rodzina 3+ na terenie Miasta Otwocka.
Do pobrania tutaj:

Uchwała nr XVI/156/19 Rady Miasta Otwocka z dnia 13 sierpnia 2019r.

UWAGA RODZICE!

Zmiany w Programie Rodzina 3+ na terenie Miasta Otwock
więcej informacji w linku poniżej: