Kadra pedagogiczna

W przedszkolu ,,Grymuś" pracuje troskliwa i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Dyrektor przedszkola jest nauczycielem z dużym doświadczeniem w kierowaniu placówką przedszkolną. Nauczycielki uczestniczą w wielu szkoleniach, które podnoszą jakość ich pracy oraz pracy całego przedszkola.

W swojej pracy dydaktyczno – wychowawczej nauczycielki wykorzystują nowoczesne programy i metody pracy uwzględniając indywidualne możliwości i potrzeby rozwojowe dzieci.

Nauczycielki są wrażliwe na potrzeby małych ludzi. Starają się stworzyć dzieciom atmosferę pełną ciepła, spokoju radości i akceptacji. Dbają o wszechstronny rozwój przedszkolaków dostrzegając ich potrzeby zainteresowania i zdolności ceniąc sobie także współpracę z rodzicami.

KADRA NAUCZYCIELSKA PRZEDSZKOLA ,,GRYMUŚ"

P.O.  DYREKTORA  PRZEDSZKOLA

mgr Urszula Musielak

•    nauczyciel dyplomowany
•    ukończona specjalność: Wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna.
•    ukończony kurs kwalifikacyjny - zarządzanie oświatą.

Grupa ,,PSZCZOŁY"

mgr Małgorzata Gawryluk

•    nauczyciel mianowany
•    ukończona specjalność: Surdopedagogika oraz Wychowanie przedszkolne.

Grupa ,,ŻABY"

mgr Iwona Grzeszczak

•    nauczyciel dyplomowany
•    ukończona specjalność: Wychowanie przedszkolne, wychowanie przedszkolne w systemie integracyjnym oraz pedagogika korekcyjna i wczesnoszkolna.

Beata Włodek- Bazewicz

•    nauczyciel dyplomowany
•    ukończona specjalność: Wychowanie przedszkolne oraz pedagogika korekcyjno-kompensacyjna.

GRUPA ,,MRÓWKI"

mgr  Aneta Wasążnik

•    nauczyciel mianowany
•    ukończona specjalność: Pedagogika przedszkolna z terapią pedagogiczną.

mgr Beata Chrzanowska

•    nauczyciel mianowany
•    ukończona specjalność: Wychowanie przedszkolne i edukacja początkowa.

GRUPA ,,WIELORYBY"

mgr Małgorzata Olszowa - zastępca dyrektora

•    nauczyciel mianowany
•    ukończona specjalność: Wychowanie przedszkolne, pedagogika ogólna.

Beata Włodek- Bazewicz

GRUPA ,,KOTY"

mgr Małgorzata Daniluk

•    nauczyciel kontraktowy
•    ukończona specjalność: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Oligofrenopedagogika.

mgr Karolina Bielska

•    nauczyciel kontraktowy
•    ukończona specjalność: Pedagogika przedszkolna z edukacją wczesnoszkolną oraz terapia pedagogiczna.

Grupa ,,ŻYRAFY"

mgr Joanna Jędrych

•    nauczyciel dyplomowany
•    ukończona specjalność: Pedagogika wczesnoszkolna oraz wychowanie przedszkolne z terapią pedagogiczną.

LOGOPEDA

mgr Jolanta Darewska