mrowki
pszczoly
wieloryby
zaby
koty
zyrafy

Przedszkole Miejskie Nr 16 ,,Grymuś" w Otwocku

Przedszkole Miejskie Nr 16
ul. Karczewska 27A
05-400 Otwock

tel: 22 779 54 11

Pszczoły

Czas szybko mija i nadszedł już grudzień. Jesteśmy już jak "stare przedszkolaki", znamy dużo piosenek i wierszyków, pięknie sięrazem bawimy i chętnie pracujemy. Pilnie uczestniczymy w przygotowaniach do świąt, ubieraliśmy choinkę, robiliśmy renifery i bombki. Nasze przedszkole odwiedził Mikołaj, byliśmy nim zachwyceni. :-) A teraz czekamy na Święta i wspólnie spędzony czas.

Podobny obraz

Mamo! Tato! Przed nami bardzo ważne wydarzenie! Będziemy pasowani na Przedszkolaka - Grymusiaka!

Uroczystość odbędzie się w czwartek 11.10.2018r.  Tego dnia staniemy się prawdziwymi przedszkolakami. Pilnie przygotowujemy się do tego wydarzenia i razem z naszymi Paniami uczymy się piosenek i wierszyków, żeby móc zaprezentować się starszym kolegom. :-)

 Podobny obraz

Pszczółki to najmłodsze dzieci w przedszkolu. Jest nas 24 - 15 dziewczynek i 9 chłopców. I chociaż jesteśmy najmniejsi, a pierwsze dni w przedszkolu były ciężkie, nasza Pani mówi, że jesteśmy bardzo dzielni! Czasem komuś jeszcze zakręci się łza w oku, ale lubimy przychodzić do przedszkola. Bardzo podobają nam się zajęcia, które prowadzą nasze Panie. Jesteśmy bardzo ciekawi, grzecznie siedzimy i słuchamy. Uczymy się już pierwszych wierszyków i piosenek. Bardzo lubimy zajęcia ruchowe i te w sali i te na placu zabaw. Jesteśmy bardzo wesołą grupą!

Zapraszamy do oglądania naszej galerii!

Linki


× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.