Koty

Grupa ,,Koty" to grupa dzieci 5-6 letnich. Grupa liczy 13 dziewczynek i 12 chłopców.Do naszej grupy od września dołączył nowy chłopiec .Szybko zaadoptował się w naszym zespole.Zostały zawarte nowe przyjażnie.Obawy , niepewność i strach przed nową sytacją szybko zostały pokonane.

Przedszkolaki chętnie bawią się razem , dzieci starsze pomagają nowemu koledze.Grupa ,,Kotów" to grupa która lubi muzykę , dzieci chętnie śpiewają ,uczą sie nowych piosenek ,lubią grać na instrumentach.

Nasze przedszkolaki pracują z dużym zaangażowaniem , pełnią obowiązki dyżurnych, dzielą się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami.Chętnie słuchają czytanych książek , lubią grać w gry i układać puzzle, tworzą fantastyczne budowle z klocków.Bardzo interesują się czytaniem i pisaniem , poznają pierwsze litery , niektóre czytają proste teksty.

Grupa ,,Koty" to grupa wesołych i zdolnych  przedszkolaków.